Sheltered

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Team 17 Digital Limited
Sheltered, mobil cihazınızda oynayabileceğiniz strateji tabanlı geliştirilmiş bir mobil oyundur.

Sheltered, mobil cihazınızda oynayabileceğiniz strateji tabanlı geliştirilmiş bir mobil oyundur.

Heyecan verici bir hikayeye sahip olan Sheltered strateji oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunumuz sadece Android mobil cihazlara ücretsiz olarak indirilmektedir. Sheltered, büyü bir savaş sorası aileniz ile hayatta kalma mücadelenizi konu alan heyecan verici bir strateji oyunudur. Oyunumuz strateji tabanlı geliştirilmiş olsa da içinde aksiyon ve macera da eksik olmuyor.

Aileniz ile bir sığınağın içerisindesiniz ve burada hayatta kalmak için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Kıyamet gibi zamanlardan kurtulup bir sığınağa yerleşmiş olmanız bile hayata tutunmanız için bir sebep olabilir. Gücünüzü toplayın ve ayakta durun.

Fakat sığınak hayatta kalabilmek için pek de sağlıklı bir alan olmuyor maalesef. Bu sebeple mücadele verip bulunduğunuz sığınağı aileniz için daha yaşanabilir bir yer haline getirmeniz gerekiyor. Kullanabileceğiniz ne kadar eşya varsa hepsini toplamalısınız ve elbette ki beslenmeniz ve ailenizi beslemek içinde yiyecek bulmaya koyulmalısınız. Sizde bu sürükleyici hikayenin içinde olup hayatta kalma savaşı vermek için Sheltered oyununa sahip olun ve her an her yerde mobil cihazınızdan oynamanın tadını çıkartın. 

Daha Fazla Göster
Sheltered indir
DİĞER SÜRÜMLER